V Trail ZMM 2018sex 08/06/2018 23:37
Entriescreated by OE2003 © Stephan Krämer 2007

  Stno Name                    YB  S      Chip Class            Club                                  


     1 Albino Olim                 M           VET 40 Masc      [042] Nature High Running             
     2 Albino Batista              M           VET 35 Masc      [048] Team Aventura Trail             
     3 Alcino Pereira              M           VET 40 Masc      [016] CDEPC - Clube Desportivo Escol  
     4 Alírio Spínola              M           VET 35 Masc      [025] Clube Desp. Escola de Santana   
     5 Américo Caldeira            M           VET 40 Masc      [011] CAF - Clube Atletismo Funchal   
     6 Ana Franco                  F           VET 35 Fem       [012] CCD Câmara Municipal do Funcha  
     7 Ana Martins                 F           VET 45 Fem       [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
     8 Ana Abreu                   F           VET 50 Fem       [035] ClubePT/MEO                     
     9 Ana Rodrigues               F           VET 50 Fem       [012] CCD Câmara Municipal do Funcha  
    10 André Pereira               M           SUB23 Masc       [005] ADN Ponta do Sol                
    11 Andreia Pestana             F           VET 35 Fem       [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
    12 António Monteiro            M           VET 50 Masc      [038] GNR                             
    13 Arlindo Carvalho            M           VET 35 Masc      [014] Clube Desportivo Mar e Serra    
    14 Bruno Fernandes             M           VET 45 Masc      [043] Polícia Segurança Pública / AD  
    15 Carla Caires                F           VET 40 Fem       [027] Clube Desportivo Infante        
    16 Carla Pombo                 F           VET 35 Fem       [027] Clube Desportivo Infante        
    17 Carlos Reis                 M           SEN Masc         [032] Clube Naval de São Vicente      
    18 Carlos Rodrigues            M           VET 35 Masc      [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
    19 C. Pontes                   M           VET 45 Masc      [028] Clube Escola O Liceu            
    20 RENATO BRITO                M           SEN Masc         [030] Clube Futebol Andorinha         
    21 Catarina Rodrigues          F           SEN Fem          [032] Clube Naval de São Vicente      
    22 Cátia Fiqueli               F           VET 35 Fem       [011] CAF - Clube Atletismo Funchal   
    23 Célia Pereira               F           VET 35 Fem       [032] Clube Naval de São Vicente      
    24 C. Marques                  M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
    25 César Silva                 M           SEN Masc         [044] Puro Design / Abrigo do Pastor  
    26 Cesário Camacho             M           VET 40 Masc      [042] Nature High Running             
    27 Cláudia Faria               F           VET 45 Fem       [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
    28 C. Gomes                    M           SEN Masc         [010] CAC/RG3                         
    29 Cristóvão Rodrigues         M           VET 40 Masc      [032] Clube Naval de São Vicente      
    30 David Correia               M           VET 35 Masc      [014] Clube Desportivo Mar e Serra    
    31 Décio Pinto                 M           VET 40 Masc      [044] Puro Design / Abrigo do Pastor  
    32 Décio Santos                M           VET 40 Masc      [009] Belmond Reids Palace            
    33 Delina Gomes                F           VET 40 Fem       [032] Clube Naval de São Vicente      
    34 Miguel Magalhães            M           SEN Masc         [029] Clube Escola do Estreito        
    35 Diogo Abreu                 M           SEN Masc         [006] ADRAP                           
    36 Diogo Felix                 M           SEN Masc         [040] Marinha                         
    37 Duarte Pereira              M           VET 40 Masc      [046] SC Santacruzense -Farmácia Esp  
    38 Duarte Camacho              M           VET 50 Masc      [034] Clube Sporting Madeira          
    39 Duarte Costa                M           VET 40 Masc      [012] CCD Câmara Municipal do Funcha  
    40 Eduardo Carvalho            M           VET 35 Masc      [007] Associação Desportiva Galomar   
    41 Élton Martins               M           SEN Masc         [011] CAF - Clube Atletismo Funchal   
    42 Emanuel Freitas             M           VET 40 Masc      [008] Associação Porto da Cruz Trail  
    43 Emanuel Abreu               M           VET 55 Masc      [035] ClubePT/MEO                     
    44 Emanuel Fernandes           M           VET 45 Masc      [042] Nature High Running             
    45 Espirito Santo              M           VET 35 Masc      [049] UnAp/QGZMM                      
    46 Fabiana Gonçalves           F           SEN Fem          [007] Associação Desportiva Galomar   
    47 Fábio André                 M           SEN Masc         [052] Individual                      
    48 Fábio Neves                 M           SEN Masc         [006] ADRAP                           
    49 Fábio Rodrigues             M           SEN Masc         [027] Clube Desportivo Infante        
    50 Fatima Gregorio             F           VET 45 Fem       [041] MMC - Madeira Medical Center    
    51 Filipe Teles                M           VET 35 Masc      [032] Clube Naval de São Vicente      
    52 Gonçalo Jardim              M           SEN Masc         [018] CF Carvalheiro                  
    53 GONÇALO SILVA               M           VET 40 Masc      [031] Clube Karaté do Caniço/ PSP     
    54 Henrique Ribeiro            M           SEN Masc         [025] Clube Desp. Escola de Santana   
    55 Herculana Sousa             F           VET 35 Fem       [032] Clube Naval de São Vicente      
    56 Hugo Nascimento             M           VET 35 Masc      [014] Clube Desportivo Mar e Serra    
    57 Joana Pinto                 F           SEN Fem          [006] ADRAP                           
    58 João Freitas                M           VET 40 Masc      [031] Clube Karaté do Caniço/ PSP     
    59 João Sousa                  M           VET 45 Masc      [007] Associação Desportiva Galomar   
    60 João Fernandes              M           VET 55 Masc      [052] Individual                      
    61 João Batista                M           SEN Masc         [023] Clube Desp. Curral das Freiras  
    62 João Pita                   M           SEN Masc         [052] Individual                      
    63 João Nóbrega                M           VET 45 Masc      [032] Clube Naval de São Vicente      
    64 João Sousa                  M           VET 55 Masc      [025] Clube Desp. Escola de Santana   
    65 João Miranda                M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
    66 João Conceição              M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
    67 João Macedo                 M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
    68 Joao Vieira                 M           VET 40 Masc      [014] Clube Desportivo Mar e Serra    
    69 João Jesus                  M           SUB23 Masc       [052] Individual                      
    70 Joaquim Rebelo              M           VET 50 Masc      [015] CDC Porto Moniz                 
    71 Joaquim Sousa               M           VET 40 Masc      [002] ACD Jardim da Serra             
    72 Jonathan Fernandes          M           SEN Masc         [046] SC Santacruzense -Farmácia Esp  
    73 Jorge Louro                 M           SEN Masc         [032] Clube Naval de São Vicente      
    74 Antonio Quinta              M           VET 45 Masc      [052] Individual                      
    75 Carlos Franco               M           VET 50 Masc      [002] ACD Jardim da Serra             
    76 CARLOS FERREIRA             M           VET 45 Masc      [052] Individual                      
    77 DARIO ABREU                 M           VET 50 Masc      [020] Clube Aventura da Madeira       
    78 José Gonçalves              M           VET 60 Masc      [052] Individual                      
    79 José Nóbrega                M           VET 50 Masc      [038] GNR                             
    80 Diogo Andrade               M           SEN Masc         [011] CAF - Clube Atletismo Funchal   
    81 José Nunes                  M           VET 45 Masc      [028] Clube Escola O Liceu            
    82 Duarte Fernandes            M           VET 45 Masc      [052] Individual                      
    83 Élvio Sousa                 M           VET 35 Masc      [006] ADRAP                           
    84 José Vieira                 M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
    85 José Silva                  M           SEN Masc         [052] Individual                      
    86 José Ornelas                M           VET 50 Masc      [002] ACD Jardim da Serra             
    87 JM Henriques                M           VET 40 Masc      [028] Clube Escola O Liceu            
    88 Nélio Correia               M           VET 40 Masc      [031] Clube Karaté do Caniço/ PSP     
    89 José Ribeiro                M           VET 50 Masc      [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
    90 José Sardinha               M           VET 50 Masc      [033] Clube Portugal Telecom          
    91 Renato Nóbrega              M           VET 40 Masc      [042] Nature High Running             
    92 Ricardo Spinola             M           VET 45 Masc      [012] CCD Câmara Municipal do Funcha  
    93 JOSÉ Gomes                  M           SEN Masc         [001] CCS/BI/RG3                      
    94 XAVIER AVEIRO               M           VET 50 Masc      [008] Associação Porto da Cruz Trail  
    95 Christophe Afonso           M           VET 40 Masc      [030] Clube Futebol Andorinha         
    96 Nicásio Teixeira            M           SEN Masc         [008] Associação Porto da Cruz Trail  
    97 Juliano Silva               M           VET 35 Masc      [014] Clube Desportivo Mar e Serra    
    98 Júlio Damas                 M           VET 35 Masc      [040] Marinha                         
    99 Justino Soares              M           VET 50 Masc      [049] UnAp/QGZMM                      
   100 Lara Mendonça               F           VET 35 Fem       [027] Clube Desportivo Infante        
   101 Laureen Teixeira            F           SEN Fem          [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
   102 LEONARDO DIOGO              M           VET 50 Masc      [021] Clube Aventura da Madeira/ UnA  
   103 Liliana Freitas             F           VET 35 Fem       [007] Associação Desportiva Galomar   
   104 Lisandra Tavares            F           VET 40 Fem       [008] Associação Porto da Cruz Trail  
   105 Luís Sousa                  M           VET 35 Masc      [052] Individual                      
   106 Luís Nóbrega                M           VET 35 Masc      [041] MMC - Madeira Medical Center    
   107 Luís Macedo                 M           SEN Masc         [052] Individual                      
   108 Luís Rocha                  M           VET 40 Masc      [026] Clube Desp. Esc. Porto da Cruz  
   109 Luís Rodrigues              M           VET 45 Masc      [013] CCD CMF - Bombeiros Sapadores   
   110 Luís Aguiar                 M           VET 40 Masc      [027] Clube Desportivo Infante        
   111 Marcelino Freitas           M           SUB23 Masc       [008] Associação Porto da Cruz Trail  
   112 Miguel Vieira               M           SEN Masc         [032] Clube Naval de São Vicente      
   113 Magna Freire                F           VET 35 Fem       [017} CEL - Clube Escola da Levada    
   114 Manuel Andrade              M           VET 50 Masc      [011] CAF - Clube Atletismo Funchal   
   115 Manuel Franco               M           VET 50 Masc      [007] Associação Desportiva Galomar   
   116 Rodolfo Ramos               M           SEN Masc         [004] ACD Jardim da Serra / CAC/RG3   
   117 Márcia Nascimento           F           VET 40 Fem       [013] CCD CMF - Bombeiros Sapadores   
   118 Márcio Soares               M           VET 35 Masc      [014] Clube Desportivo Mar e Serra    
   119 ACAR Teles                  M           SEN Masc         [010] CAC/RG3                         
   120 Márcio Coelho               M           VET 35 Masc      [025] Clube Desp. Escola de Santana   
   121 Marco Barros                M           VET 40 Masc      [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
   122 MSJV .                      M           VET 40 Masc      [052] Individual                      
   123 Dinarte Garcês              M           VET 35 Masc      [009] Belmond Reids Palace            
   124 Marco Ribeiro               M           VET 40 Masc      [052] Individual                      
   125 Maria Andrade               F           VET 50 Fem       [011] CAF - Clube Atletismo Funchal   
   126 Clara .                     F           VET 50 Fem       [052] Individual                      
   127 Conceição Sousa             F           VET 45 Fem       [037] GD Corticeiras                  
   128 Dina Silva                  F           VET 45 Fem       [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
   129 Elizabeth LIMA              F           VET 40 Fem       [024] Clube Desp. Cult. Porto Moniz   
   130 Fátima Ferreira             F           VET 45 Fem       [013] CCD CMF - Bombeiros Sapadores   
   131 Maria Abreu                 F           VET 40 Fem       [015] CDC Porto Moniz                 
   132 Lula .                      F           VET 50 Fem       [052] Individual                      
   133 Sandra Capontes             F           VET 35 Fem       [032] Clube Naval de São Vicente      
   134 Mário Ramos                 M           VET 40 Masc      [022] Clube Montanha do Funchal       
   135 Mario Francisco             M           VET 40 Masc      [049] UnAp/QGZMM                      
   136 Maurice Escorcio            M           SEN Masc         [027] Clube Desportivo Infante        
   137 Michele Faria               F           VET 35 Fem       [027] Clube Desportivo Infante        
   138 MIGUEL NOBREGA              M           VET 35 Masc      [032] Clube Naval de São Vicente      
   139 Miguel Gouveia              M           VET 35 Masc      [052] Individual                      
   140 Mike Escórcio               M           SEN Masc         [027] Clube Desportivo Infante        
   141 Miquelino Camacho           M           VET 45 Masc      [013] CCD CMF - Bombeiros Sapadores   
   142 Castanhinha .               F           SEN Fem          [027] Clube Desportivo Infante        
   143 Nélia Batista               F           VET 40 Fem       [032] Clube Naval de São Vicente      
   144 Nelio Pinto                 M           VET 45 Masc      [009] Belmond Reids Palace            
   145 Nelson Afonso               M           SEN Masc         [023] Clube Desp. Curral das Freiras  
   146 Nuno Barros                 M           VET 35 Masc      [047] Sporting Clube da Madeira       
   147 Nuno Tavares                M           VET 40 Masc      [008] Associação Porto da Cruz Trail  
   148 Nuno Vieira                 M           VET 40 Masc      [007] Associação Desportiva Galomar   
   149 Nuno Perestrelo             M           SEN Masc         [010] CAC/RG3                         
   150 Odilia Luís                 F           VET 45 Fem       [028] Clube Escola O Liceu            
   151 Óscar Coelho                M           VET 35 Masc      [009] Belmond Reids Palace            
   152 Filipa José                 F           VET 40 Fem       [037] GD Corticeiras                  
   153 Paula Henriques             F           VET 50 Fem       [052] Individual                      
   154 Paulino Nóbrega             M           VET 55 Masc      [052] Individual                      
   155 Paulo Gonçalves             M           SEN Masc         [052] Individual                      
   156 Paulo Fernandes             M           VET 40 Masc      [037] GD Corticeiras                  
   157 Paulo Viveiros              M           SEN Masc         [001] CCS/BI/RG3                      
   158 Paulo Msdruga               M           SEN Masc         [023] Clube Desp. Curral das Freiras  
   159 Pedro Vares                 M           SEN Masc         [006] ADRAP                           
   160 Pedro Pita                  M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
   161 Pedro Araújo                M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
   162 Pedro Faria                 M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
   163 Pedro Silva                 M           SEN Masc         [046] SC Santacruzense -Farmácia Esp  
   164 Pedro Freitas               M           SEN Masc         [006] ADRAP                           
   165 Quintin Barry               M           VET 50 Masc      [022] Clube Montanha do Funchal       
   166 Rafael Rodrigues            M           VET 35 Masc      [038] GNR                             
   167 Regina Baptista             F           SEN Fem          [022] Clube Montanha do Funchal       
   168 Madeira PedicabTours        M           VET 45 Masc      [052] Individual                      
   169 Ricardo Abreu               M           VET 40 Masc      [024] Clube Desp. Cult. Porto Moniz   
   170 Ricardo Moreira             M           SEN Masc         [001] CCS/BI/RG3                      
   171 Ricardo Gonçalves           M           SEN Masc         [006] ADRAP                           
   172 Ricardo Quintal             M           VET 40 Masc      [031] Clube Karaté do Caniço/ PSP     
   173 Ricardo Manuel              M           VET 50 Masc      [037] GD Corticeiras                  
   174 Ricardo Gomes               M           VET 35 Masc      [032] Clube Naval de São Vicente      
   175 Rodrigues .                 M           VET 35 Masc      [007] Associação Desportiva Galomar   
   176 Roberto Faria               M           SEN Masc         [010] CAC/RG3                         
   177 Roberto Nóbrega             M           VET 35 Masc      [032] Clube Naval de São Vicente      
   178 Roberto Ramos               M           VET 35 Masc      [052] Individual                      
   179 Ruben Teixeira              M           VET 35 Masc      [036] CSM                             
   180 Rúben Gonçalves             M           SEN Masc         [009] Belmond Reids Palace            
   181 Rubina Perestrelo           F           VET 35 Fem       [007] Associação Desportiva Galomar   
   182 Rui Nazário                 M           VET 55 Masc      [017} CEL - Clube Escola da Levada    
   183 Rute Micaela                F           VET 35 Fem       [027] Clube Desportivo Infante        
   184 Cristina Jesus              F           VET 40 Fem       [052] Individual                      
   185 Sandra Teixeira             F           VET 40 Fem       [012] CCD Câmara Municipal do Funcha  
   186 Sergio Aveiro               M           VET 35 Masc      [039] Ludens Clube de Machico         
   187 Sidónio Cabral              M           VET 55 Masc      [020] Clube Aventura da Madeira       
   188 Sidónio Freitas             M           VET 40 Masc      [022] Clube Montanha do Funchal       
   189 Stefano Pinto               M           SEN Masc         [001] CCS/BI/RG3                      
   190 Steven Martins              M           SEN Masc         [022] Clube Montanha do Funchal       
   191 Susana Nóbrega              F           VET 40 Fem       [007] Associação Desportiva Galomar   
   192 Tânia Freitas               F           SEN Fem          [051] Vip RC                          
   193 Teresa Freitas              F           VET 50 Fem       [052] Individual                      
   194 Teresa Coelho               F           VET 45 Fem       [019] CKC - Clube Karaté do Caniço    
   195 Valter Viveiros             M           VET 35 Masc      [038] GNR                             
   196 Victor Abreu                M           VET 40 Masc      [039] Ludens Clube de Machico         
   197 Vitor Camacho               M           VET 35 Masc      [027] Clube Desportivo Infante        
   198 W. Passos                   M           SUB23 Masc       [010] CAC/RG3                         
   199 Cicero Castro               M           SEN Masc         [052] Individual                      
   200 Óscar Correia               M           VET 35 Masc      [002] ACD Jardim da Serra             
   201 Pedro Cabral                M           SEN Masc         [045] RG3 CAT                         
   202 Vítor Velosa                M           SEN Masc         [045] RG3 CAT                         
   203 Martinho Jesus              M           SEN Masc         [045] RG3 CAT                         
   204 Domingos Rodrigues          M           VET 45 Masc      [002] ACD Jardim da Serra             
   205 Honorato Sousa              M           SEN Masc         [052] Individual                      
   206 Maria Gonçalves             F           VET 50 Fem       [052] Individual                      
   207 Martinho Fernandes          M           VET 50 Masc      [053] SC Santacruzense